مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

ادامه بارش برف و باران در 7 استان کشور

ادامه بارش برف و باران در 7 استان کشور

223
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

بارش برف و باران در 7 استان کشور ادامه دارد و تا آخر هفته جاری پیش بینی می شود. ریاست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی را در جاده های کشور توضیح داد.

Gerelateerde afbeelding

سرهنگ نادر رحمانی، به آخرین وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی اشاره کردند و گفتند: براساس گزارش های دریافتی از همکاران و دوربین های نظارتی پلیس، بارندگی در 7 استان کشور در شمال، شمال غرب و شمال شرق ادامه دارد.

ریاست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: طبق گزارشت رسیده، در بیشتر محورهای مواصلاتی استان های اردبیل و چهارمحال و بختیاری بارش برف ادامه دارد و این بارش ها در محور شهررضا-آباده و خوانسار در استان اصفهان هم گزارش گردیده است.

بحز این محورها در جاده خوش‌ییلاق و توسکستان در گلستان و ارتفاعات فیروزکوه و هراز در استان مازندران و همینطور در محور درگز قوچان در خراسان رضوی هم بارش برف ادامه دارد.

سرهنگ رحمانی افزود: در بیشتر محورهای مواصلاتی در غرب استان مازنداران و استان گیلان بارش باران ادامه داشته و این شرایط برای محورهای نیشابور به سبزوار و قوچان به چناران در خراسان رضوی هم گزارش شده است.

ریاست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان گفت: مه گرفتگی در سه محور استان‌های زنجان و سمنان وجود دارد و با وجود بارندگی های اخیر و برودت هوا و احتمال یخ‌زدگی معابر خصوصا در ساعات آخر شب، رانندگان باید به تجهیزات زمستانی و خصوصاً زنجیرچرخ مجهز شده و در حین بارش از سرعت وسیله نقلیه خود بکاهند تا اینکه در مواقع خطر زمان بیشتری برای عکس‌العمل لازم داشته باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.