مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

مکان تفریحی گردشگری چالیدره را بشناسید

مکان تفریحی گردشگری چالیدره را بشناسید

129
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

مجموعه گردشگری چالیدره را بشناسید. این مجموعه یک مجموعه تفریحی و هیجان انگیز می باشد که به خاطر داشتن دریاچه و امکانات سرگرم کننده به منطقه توریستی تبدیل شده است و سالانه افراد علاقه مند زیادی را جذب خود می نماید.

Image result for ‫مکان تفریحی گردشگری چالیدره را بشناسید‬‎

مجموعه چالیدره آب و هوایی مطبوع و موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و همین امر سبب شده است تا طرفداران بسیاری از سراسر دنیا از آن بازدید کنند. امکانات تفریحی گردشگری سبب شده است تا افراد زمان زیادی را در این مجموعه بگذرانند.
امکانات بازی، تفریحات آبی و محل هایی برای استراحت در طبیعت برای بیشتر افراد جذاب هستند. این مکان می تواند محلی برای آرامش یافتن به دور از هیاهوی شهر باشد.
مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره مساحتی به اندازه 160 هکتار دارد و به دلیل دارا بودن فضاهای متنوع و جذاب یکی از بهترین مکان های تفریحی شهر مشهد محسوب می شود. این مکان در جذب توریست بسیار موفق عمل کرده و از جمله پرطرفدارترین مراکز تفریحی می باشد.
مسافران شهر مشهد با دیدن مجموعه چالیدره آرامش بی نظیری را کسب می کنند. این مجموعه در منطقه آرام در طرقبه و در ابتدای جاده نقندر واقع است و مکانی بسیار مناسب برای تنفس اکسیژن می باشد.
از جمله جذابیت های این مکان می توان به قایق های پارویی، موتوری و پدالی در دریاچه اشاره نمود. با استفاده از این امکانات می توان بر روی آب شناور بود و از صدای آب آرامش گرفت.
در این مجموعه تفریحی آموزش غواصی و قایق سواری نیز داده می شود. بانجی جامپینگ، تله سیژ، اسکله تفریحی، کشتی تفریحی، عکاسخانه سنتی، اقامتگاه، ماهیگیریری، زیپ لاین و رستوران و کافه همه و همه باعث شده اند تا این دره زیبا به مکانی تفریحی و گردشگری تبدیل شود و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گیرد.
می توان گفت روزانه ده هزار توریست ایرانی و خارجی در این مکان گردش و تفریح می کنند. در ادامه تصاویری از این مکان رویایی آورده می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.