مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

برترین مقصد گردشگری سال 2017 کدام کشور است؟

برترین مقصد گردشگری سال 2017 کدام کشور است

206
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

امسال هم رویداد مهم جوایز برترین مکان گردشگری جهان برگزار شد و برترین های گردشگری در زمینه های مختلف معرفی شدند. در سال 2017 کشورهایی مثل اکوادور، شیلی و بولیوی اسمشان را در بین بهترین ها جای دادند. اما برترین مقصد گردشگری سال 2017 کدام کشور است؟

Image result for ‫کشور پرتغال‬‎

در سال 2017 اهدای جوایز گردشگری به بهترین مکان ها تعلق یافت و در بین این کشورها پرتغال توانست با شش جایزه در زمینه های مختلف به عنوان بهترین مقصد گردشگری جهان دست یابد.
پرتغال امسال پیشرفت زیادی در زمینه گردشگری داشته است. این کشور هم به انتخاب سایت Lonelyplanet یکی از ده کشور برتر برای سفر در سال 2018 شناخته شد و هم توانست تا با دریافت شش جایزه در زمینه های مختلف مانند برترین مقصد گردشگری، برترین شهر گردشگری، برترین مقصد گردشگری ساحلی، برترین کمپانی گردشگری و برترین برد گردشگری از دیگر مقاصد گردشگری در جهان سبقت بگیرد.
کشور بولیوی در رتبه بعدی قرار دارد. این کشور بیشترین درصد مردمان بومی را در آمریکای جنوبی دارا می باشد. تاریخ و فرهنگ آن بسیار غنی است و از طرف دیگر مناظر طبیعی این کشور بسیار جذاب و دیدنی می باشند. این عوامل باعث شده اند تا کشور بولیوی به عنوان بهترین مقصد گردشگری فرهنگی در سال 2017 برگزیده شود.
کشور پرو با داشتن غذاهایی که از سبزیجات تازه و تند به همراه سوپ و شکلات آمازونی سرو می شوند، به عنوان پایتخت آشپزی لاتین شناخته می شود. پرو با موقعیت جغرافیایی خاصش و تنوع فرهنگی در تهیه غذاهای متنوع و داشتن جنگل های گرمسیری و میوه های کم یاب به یک مقصد مناسبی برای گردشگران مبدل شده است.
اکوادور هم به دلیل موقعیت جغرافیایی و تنوع گیاهی جانوری بسیار مورد توجه گردشگران می باشد. جنگل های آمازون، جزایر مشهور گالاپاگوس و سواحل زیبا و آرام این کشور از جمله مکان های گردشگری در این کشور می باشند. اکوادور یکی از سرسبزترین کشورهای جهان محسوب می شود.

Image result for ‫کشور بولیوی‬‎
Image result for ‫کشور پرو‬‎Image result for ‫کشور اکوادور‬‎

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.