مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

قابلیت جدید گوگل مپ برای متروسوران

قابلیت جدید گوگل مپ برای متروسوران

101
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

شرکت گوگل به تازگی اعلام کرده است که تصمیم دارد قابلیت جدیدی را به گوگل مپ اضافه نماید تا به کاربرانی که از مترو و یا اتوبوس استفاده می کنند، رسیدن به مقصد را نشان دهد.

اگر شما هم از افرادی هستید که از گوگل مپ برای یافتن مکان های مختلف استفاده می کنید باید بدانید که قابلیت جدید گوگل مپ می تواند بسیار برایتان مفید و کاربردی باشد.

Image result for ‫قابلیت جدید گوگل مپ برای موتورسواران‬‎کسانی که با استفاده از اتوبوس و یا مترو به یک منطقه ناشناس و تازه سفر می کنند، برای گم نکردن راه و پیاده شدن در همان شهر و محل مورد نظر از گوگل مپ استفاده کنند. این سرویس با قابلیت جدیدش این اجازه را می دهد تا از رسیدن به مقصد آگاهی یابید و دقیقا در همان ایستگاه اتوبوس و یا مترو پیاده شوید.
شرکت گوگل قرار است به همین زودی این قابلیت جدید را روی سرویس نقشه خودش اضافه نماید و برآورد کرده است که بیشتر کاربرانی که قبلا از این سرویس استفاده می کردند و با مترو و اتوبوس سفر می کنند از این سرویس استقبال خواهند کرد.
قابلیت جدید با رسیدن به نقطه مقصد، نوتیفیکیشنی برای فرد ارسال می کند تا اینکه دقیقا در ایستگاه مورد نظر پیاده شود. کاربران فقط باید مقصد مورد نظر و روش حمل و نقل خود را روی نقشه مشخص کنند تا بقیه کارها توسط گوگل مپ انجام شود.
نکته جالب این قابلیت در این است که دیگر نیاز نیست صفحه گوشی شما روشن باشد تا مقصد را تشخیص دهید بلکه زمانی که صفحه خاموش هست هم گوگل مپ پیام پیاده شدن را برای شما ارسال می کند. این پیام بر روی صفحه قفل گوشی شما قابل مشاهده می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.