مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

گفتن این جملات بعد از چهل سالگی ممنوع است

گفتن این جملات بعد از چهل سالگی ممنوع است

51
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

بسیاری از مردم هنگامی که وارد دهه چهل سالگی می شوند، این احیاس را دارند که دوران جوانی به سر رسیده و آنان نبازد بعضی کارها را انجام دهند. اما باید گفت هیچ قانونی برای بایدها و نبایدها وجود ندارد. گفتن برخی جملات بعد از چهل سالگی ممنوع است.

وقتی به چهل سالگی وارد می شویم باید از اینکه وارد دوران دیگری از زندگیمان شده ایم خوشحال باشیم و نباید خود را محدود کنیم.
برخی افراد تصمیم به تغییر محل زندگی و یا تغییر ظاهر می گیرند و یا می خواهند شریک زندگی خود را تغییر دهند اما وقتی به این فکر می کنند که در سن چهل سالگی هستند، پشیمان می شوند. باید به این دسته افراد گفت؛ برای تغییر روش زندگی سن خاصی وجود ندارد و این نوع طرز فکرها ما را از پیشرفت در زندگی باز می دارد. روشناسی معروف جمله بسیاز زیبایی دارد ” بهترین سن برای تو همین حالاست”.

همان طور که می دانید منفی بافی کردن در هیچ سنی توصیه نمی شود. در چهل سالگی نیز اینکار عمل مناسبی نیست. برخی با گفتن این جملات که کسی دوست ندارد با ارتباط برقرار کند، منفی بافی می کنند و زندگی را بر خود سخت می کنند. در واقع عشق و بقیه کارها سن خاصی ندارد و در هر سن و سالی می توان عاشق شد و زندگی کرد.چهل سالگی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.