مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

طرز تهیه معجون معجزه گر برای لاغری شکم

طرز تهیه معجون معجزه گر برای لاغری شکم

171
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

تغذیه انسان نقش مهمی را در سلامتی و تناسب اندام او دارد. برای رسیدن به اندامی تندرست و متناسب باید تحرک کافی داشته باشید و مواد غذایی مخصوصی را در رژیم غذایی تان بگنجانید. در این مطلب طرز تهیه معجونی معجزه گر برای لاغری شکم و پهلو آورده می شود.

Image result for ‫طرز تهیه معجون معجزه گر برای لاغری شکم‬‎

این روزها بیشتر ساکنان زمین داشتن اندامی متناسب را دوست دارند و برای رسیدن به سایز مناسب شکم و پهلو تلاش زیادی می کنند. خوراکی ها و مواد غذایی اثرات زیادی بر بدن دارند. اگر بدانیم چه غذایی مصرف کنیم به تبع اندامی متناسب خواهیم داشت.
مواد غذایی هر کدام تاثیرات مختلفی بر بدن دارند و آگاهی از تاثیرات هر کدام بر بدن انسان می تواند ما را در رسیدن به شکم و چهلوی لاغر کمک نماید.
کارشناسان تغذیه رژیم های غذایی زیادی را به کسانی که به آنان مراجعه می کنند تجویز می کنند اما در این مطلب معجونی معرفی می کنیم که می تواند شما را در رسیدن به شکم و پهلوی لاغر کمک کند.
طرز تهیه معجون لاغری
یک عدد لیمو را با یک عدد خیار و یک قاشق زنجبیل و مقداری جعفری و آب در یک مخلوط کن بریزید. با این کار مخلوطی تهیه می شود. این معجون را صبح ها بخورید. معجون گفته شده کمک زیادی در کاهش سایز شکم و پهلو به شما خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.