مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

چه زمانی باید ورزش کرد؟

چه زمانی باید ورزش کرد

25
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

می دانید چه زمانی باید ورزش کنید تا بیشتر نتیجه ببینید؟ چه ساعتی از شبانه روز ورزش کنید می توانید چربی های بیشتری را بسوزانید و به تناسب اندام برسید.این سوال خیلی ها است اما جواب در این مطلب بررسی می شود.

Image result for ‫چه زمانی باید ورزش کرد؟‬‎

محققان در مطالعات زیادی سعی کرده اند تا بهترین زمان برای ورزش روزانه را تعیین کنند اما بیشتر این مطالعات به ورزشکاران حرفه ای مربوط بوده است.
گفته می شود برای رسیدن به اندامی ایده آل هر زمان و هر ساعتی از روز که بتوانید ورزش کنید و زمان مشخص نیاز ندارد. مهم این است که پیوسته و منظم انجام شود. در این صورت است که تناسب اندام حاصل خواهد شد و شما به هدفتان خواهید رسید.
اگر چنانچه شما فردی سحرخیز می باشید که انرژی تان تا سه بعد از ظهر تمام می شود توصیه می شود روزتان را با ورزش شروع کنید. اگر می خواهید به شکل انفرادی ورزش کنید بهتر است وقتی که سالن ورزش خلوت است اینکار را انجام دهید و یا اینکه در منزل ورزش نمایید.
شما می توانید مدت زمان ورزش تان را به سه قسمت ده دقیقه ای تقسیم کنید. مثلا با پارک کردن ماشین در فاصله دورتر از محل کار، ده دقیقه پیاده راه بروید و در تایم ناهار ده دقیقه پشت میز ورزش کنید و موقع برگشتن هم ده دقیقه تا ماشین پیاده روی کنید.
توصیه می شود حدالامکان در ساعات نزدیک به زمان خوابتان ورزش نکنید زیرا که مانع خوابیدن خوب می شود. بهتر است دو ساعت قبل از خواب و یا حتی بیشتر ورزش نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.