مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

به روز رسانی سه پهپاد محبوب DJI به مناسبت نمایشگاه IFA 2017

109
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

DJI از آن دست برندهایی است که با دست نسبتاً پر پای به IFA 2017 گذاشته. این کمپانی سه محصول جذاب خود را با برخی بهبودها به روز رسانی کرده است.

اولین کوادکوپتر یعنی Mavic Pro Platinum به لطف باز طراحی پروانه ها، هنگام پرواز تا ۶۰ درصد صدای کمتری تولید می کند. ضمن این که تغییر اندازه باتری نیز سبب شده تا حالا این پهپاد بتواند تا ۳۰ دقیقه در هوا باقی بماند. این محصول قرار است از ماه سپتامبر و با قیمت ۱۰۹۹ دلار روانه بازار شود.

http://digiato.com/wp-content/uploads/2017/09/Mavic_Pro_Platinum_1.jpg

http://digiato.com/wp-content/uploads/2017/09/Mavic_Pro_Platinum_2.jpg

لازم به ذکر است که مدل سال پیش این پهپاد دیگر تولید نمی شود و از این پس مدل جدید Platinum جایگزین آن خواهد شد.

علاوه بر این، DJI سری حرفه ای تر Phantom 4 را نیز با نسخه ای تحت عنوان Phantom 4 Pro Obsidian به روز رسانی خواهد کرد. محصول جدید علاوه بر رنگ آمیزی مشکی اوبسیدین، در زمینه دوربین نیز بهبودهایی را تجربه خواهد کرد. ضمن این که جهت سبک سازی بدنه آن نیز از جنس منیزیم ساخته خواهد شد. پرنده مکانیکی مذکور قرار است از سپتامبر و با قیمت ۱۴۹۹ دلار روانه بازار شود.http://digiato.com/wp-content/uploads/2017/09/P4P_O__1.jpg

 

Spark یکی دیگر از پهپادهای محبوب DJI است که به مناسبت نمایشگاه امسال از جهت نرم افزاری به روز رسانی شده است. دوربین این پهپاد متخصص در سفلی حالا قادر به ثبت عکس های پانوراما با افکت لنز چشم ماهی خواهد بود. آپدیت این پهپاد ۵۰۰ دلاری نیز از ماه آینده در دسترس قرار می گیرد.

منبع: به روز رسانی سه پهپاد محبوب DJI به مناسبت نمایشگاه IFA 2017

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.