مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

بهترین سن برای بچه دار شدن چه سنی است؟

بهترین سن برای بچه دار شدن چه سنی است

51
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

به راستی بهترین سن برای بچه دار شدن خانم ها چه سنی است؟ خیلی از خانم ها به دلایل مختلف مثل پیشرفت کاری، راحت سفر رفتن با همسرشان و … زمان بچه دار شدن را به تعویق می اندازند.

Related image

امروزه محققان تحقیقات زیادی در مورد بهترین زمان برای بچه آوردن خانم ها انجام داده اند. براساس تحقیق که توسط جامعه شناس دانشگاه تگزاس انجام گرفته است، مشخص شده است که ایده آل ترین زمان برای بچه دار شدن خانم ها حدود 34 سالگی است. این چیزی مخالف باور عموم است که می گویند باید بین دهه بیست تا سی سالگی بچه آورد.
متخصصان زنان می گویند: خانم ها باید بین سنین 34 تا 35 سالگی بچه دار شوند چون اگر در دهه بیست تا سی سالگی حامله شوند امکان دارد برخی قسمت های بدن دچار بیماری و مشکلاتی شوند. در سن 34 سالگی بدن زن در بهترین و ایده آل ترین وضعیت سلامتی برای بارداری و به دنیا آوردن بچه سالم قرار دارد.
پزشکان همچنین هشدار می دهند که خانم ها نباید زمان بچه دار شدن را به اواخر دهه سی سالگی موکول کنند. چون با افزایش سن احتمال ایجاد برخی بیماری ها در سیستم تناسلی خانم ها بیشتر می شود.
روانشناسان هم این موضوع را تایید می کنند و بر این عقیده هستند که زن در سن 34 سالگی رابطه قوی تری با همسر خود دارد و به سطح مشخصی از پیشرفت کاری رسیده است و به اندازه کافی برای تربیت یک انسان دیگر بالغ شده است.
به خاطر داشته باشید که آوردن انسان دیگر به این دنیا تصمیمی بسیار مهم است که زندگی شما را به کل تغییر خواهد داد و نباید این موضوع را ساده و سبک بگیرید. سعی کنید از قبل برنامه ریزی کنید تا وقتی که تصمیم گرفتید مادر شوید کاملا آماده این کار باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.