مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

عکس پروفایل شما نشان دهنده شخصیت شماست

عکس پروفایل شما نشان دهنده شخصیت شماست

43
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

آیا می دانستید که عکسی که به عنوان عکس پروفایل در فضای مجازیتان می گذارید نشان دهنده نوع شخصیت شماست؟ با ما در این گزارش همراه باشید تا به برخی از این عکس های پروفایل اشاره کنیم.

موسسه تحقیقاتی آمریکایی طبق مطالعاتش بر روی عکس پروفایل افراد، این اعتقاد را دارد که پنج تیپ شخصیتی وجود دارد که کمک می کند تا بیشتر شخصیت خودتان را بشناسید. در ادامه این پنج تیپ عنوان خواهد شد.

1. فکر باز و بی تعصب
این افراد از لحاظ روانشناختی باز هستند، نگرش عمیقی به زندگی دارند، خودخواه نیستند و سعی دارند تصاویری در پروفایلشان قرار دهند که خوشایند باشد. جنبه های هنری عکس بیش از عکس خودشان اهمیت دارد.

2. افراد وظیفه شناس
این افراد سعی دارند عکسشان طبیعی و رنگی باشد. افراد وظیفه شناس به نظم علاقه دارند و تمایل به انجام کارها با برنامه ای منظم دارند. آنان نظم را به زیبایی عکسشان ترجیح می دهند.

3. افراد برونگرا
شخص برونگرا احتمالا در عکس پروفایلش عکس چند نفر دیگر نیز وجود دارد. این گونه افراد زندگی را مثل میهمانی می دانند و عکسهایشان دسته جمعی است.
4. سازگار
این افراد عکس های شخصی شان را به عکس های هنری ترجیح می دهند. تصویر چهره شان طبیعی و روشن است. این افراد مهربان و دوست داشتنی می باشند.
5. روان رنجور
این افراد عکسشان را طوری قرار می دهند که قسمتی از چهره شان بزرگتر از حد عادی به نظر برسد. از تصاویر ساده و طبیعی استفاده نمی کنند و برخی اوقات از تصاویر بی مزه استفاده می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.