مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

بارش برف و باران در استان های شمالی و غربی

بارش برف و باران در استان های شمالی و غربی

153
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

بارش برف و باران در استان های شمالی و غربی آغاز شده است. طبق آخرین گزارشات دریافتی از پلیس راهور، ترافیک نیمه سنگین در محورهای پاکدشت-تهران، شهریار-تهران، آزادراه قزوین-کرج (محدوده مهرویلا و پل فردیس) و آزادراه کرج-تهران (محدوده پل کلاک و گرمدره) وجود دارد.

Image result for ‫بارش برف و باران در استان های شمالی و غربی‬‎

گزارش شده است، بارش برف در ارتفاعات همدان و محورهای اراک-بروجرد، اراک-ملایر و ساوه-همدان در استان مرکزی ادامه دارد و طبق آخرین گزارشات دریافتی از پلیس راهور، ترافیک نیمه سنگین در محورهای پاکدشت-تهران، شهریار-تهران، آزادراه قزوین-کرج (محدوده مهرویلا و پل فردیس) و آزادراه کرج-تهران (محدوده پل کلاک و گرمدره) وجود دارد.

همینطور در محور پونل- خلخال در استان گیلان، پاوه – مریوان در استان کرمانشاه، بانه – قروه در استان کردستان، ارتفاعات کرج – چالوس در استان‌های البرز و مازندران بارش برف وجود دارد.

توصیه پلیس راهور به رانندگان این است که حتما برای تردد در این مسیرها از زنجیر چرخ استفاده نمایند.

طبق گزارشات دریافتی، اکثر محورهای استان‌های همدان گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین و آذربایجان غربی با بارش باران همراه است. همچنین در محورهای کوهرنگ- ایذه در استان چهارمحال و بختیاری و سوادکوده- رامسر در استان مازنداران نیز این وضعیت وجود دارد.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: در محورهای فیروزکوه- کارسالار و دهانه شمالی تونل کندوان، پدیده مه گرفتگی همراه با کاهش دید مشاهده می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.