مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

ورود دو هواپیمای جدید به ایران

ورود دو هواپیمای جدید به ایران

90
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

گفته می شود دو هواپیمای جدید به ایران وارد می شود. هواپیمای ATR۷۲-۶۰۰ هفتم و هشتم ایران ایر روز جمعه آینده در فرودگاه مهرآباد به زمین می نشیند. با توجه به انجام تست های مربوطه، ورود این دو هواپیمای در جمعه آینده قطعی است.

Image result for ‫ورود دو هواپیمای جدید به ایران‬‎

هفتمین و هشتمین هواپیمای ATR۷۲-۶۰۰ که متعلق به شرکت هواپیمایی هما می باشد، جعه آینده وارد ایران می شود.
مقامی آگاه در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگاران گفت: دو هواپیمای ATR۷۲-۶۰۰ به رجیستر نامبر EP-ITG و EP-ITH قرار است بعد از انجام گراند تست های مربوطه در شهر تولوز فرانسه و انجام «اکسپتنس فلایت»، با یک خلبان ایرانی به مدیران شرکت هما تحویل داده شود.
این مقام آگاه افزود: ساعاتی قبل تست نهایی یکی از این دو هواپیما ATR EP – ITG انجام شده و مورد پذیرش قرار گرفته است. تست هواپیمای هشتم هم فردا نهایی می شود.
مدیر عامل هواپیمایی هما سه شنبه هفته بعدی قرار است به فرانسه سفر کند و مدارک این دو فروند هواپیما را تحویل دهد. بنا بر گفته این مقام آگاه، تامین هر دو هواپیما از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی و عاملیت بانک صنعت و معدن انجام شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.