مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

واکنش تند مهناز افشار به سخنان سحر قریشی

واکنش تند مهناز افشار به سخنان سحر قریشی

39
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

به تازگی سحر قریشی محاسبه ای در مورد حق زنان برای رفتن به ورزشگاه انجام داده است و در این گزارش سخنانی گفته است که مهناز افشار بازیگر مشهور کشورمان واکنش تندی بر این سخنان نشان داده است.

مهناز افشار بازیگر مشهور سینما متنی در توئیتر منتشر کرده و واکنش شدیدی به سخنان سحر قریشی در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها نشان داد. وی اعتراض خود را نسبت به صحبت های اخیر بازیگر پر حاشیه اعلام نمود.
به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ و هنر؛ سحر قریشی چندی قبل در مورد علاقه نداشتنش به حضور در ورزشگاه ها سخن گفت. در پی این سخنان مهناز افشار در توئیت تازه ای پاسخ این سخنان را داد.
افشار گفت: ” نمی شود خیلی راحت حق نیمی از جامعه را انکار نمود چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می گیرد منقلب می شود! ورود به ورزشگاه حق زنان جامعه است. والسلام #زنان_علیه_زنان”.
بازیگر جنجالی قریشی در مصاحبه اش گفته بود” دوست ندارم به استادیوم بروم، از اینکه در کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم، منقلب می شوم. وی گفت کاملا با اینکه به خانم ها اجازه رفتن به استادیوم داده نمی شود، موافقم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.