مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

هسته این پنج میوه کشنده هستند!

هسته این پنج میوه کشنده هستند

39
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

هسته این پنج میوه کشنده هستند! مردم باید اطلاعات کافی در مورد هسته میوه ها داشته باشند چرا که برخی از آن ها سمی و کشنده می باشند. هسته میوه ها برای کودکان سمی تر از بزرگتر ها می باشد.

Image result for ‫هسته این پنج میوه کشنده هستند‬‎

هسته میوه هایی که خوردن آن ها خطرناک است در ادامه آورده می شود.

هسته سیب: هسته های موجود در سیب دارای مواد شیمیایی می باشند و زمانی که هضم می شوند ماده ای به سم سیانید در داخل بن آزاد می گردد. مصرف هسته این میوه به تعداد زیاد خطرناک خواهد بود و عوارض جبران‌ناپذیری به همراه خواهد داشت.

هسته زردآلو: هسته زردآلو دارای سیانید می باشد و اگر به تعداد زیاد و در بازه زمانی کوتاه خورده شود، می‌تواند منجر به مرگ انسان گردد. خوردن چند عدد هسته زردآلو برای بزرگسالان خطرناک نمی باشد.

هسته گیلاس: هسته این میوه دانه‌هایی حاوی سیانید میباشند. بهتر است از مصرف آن‌ها اجتناب نماییم. خوردن یک دانه گیلاس احتمال دارد منجر به آسیب جدی نشود، ولی اگر زیاد خورده شود منجر به استفراغ، سرگیجه و حتی مرگ خواهد شد.

هسته آلو: هسته این میوه هم سیانید دارد و نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.

هسته هلو: هسته‌هایی دارد که حاوی سیانید می باشد. پوست سخت هلو که هسته نرم آن را پوشانده است، خیلی از افراد را از خوردن آن باز می‌دارد. خوردن یک هسته هلو مشکلی ندارد و بی‌ضرر می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.