مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی با معاون استاندار دیدار کرد

مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی با معاون استاندار دیدار کرد

39
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی با معاون استاندار دیدار کرد. در این دیدار مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، در خصوص واگذاری محل استاندارد جهت راه اندازی ایستگاه هواشناسی در کاغذکنان و تامین اعتبار برای تهیه تجهیزات، قول مساعدت داده شد.

Image result for ‫مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی با معاون استاندار دیدار کرد‬‎

روابط عمومی سازمان هواشناسی گزارش داد: مدیر‌کل هواشناسی استان در محل فرمانداری ویژه شهرستان میانه حضور یافته و با حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در مورد مشکلات و دغدغه‌های حوزه هواشناسی این شهرستان دیدار کرد و در خواست نمود تا همکاری و مساعدت بیشتری از طرف فرماندار برای حل این مشکلات انجام شود.

فرخ مطلبی‌فر بیان کرد: امروزه  نقش هواشناسی در بخش‌های مختلف جامعه خصوصا کاهش بلایای اقلیمی و جوی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و لازم است مسوولین استان بیشتر به هواشناسی توجه نمایند.

حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه ادامه داد: نیاز جامعه به آمار و اطلاعیه‌های هواشناسی ضروری است. وی برای تامین و تخصیص اعتبار برای خرید و نصب تجهیزات، همینطور واگذاری محل استاندارد جهت راه اندازی ایستگاه هواشناسی در کاغذکنان قول مساعدت داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.