مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

فرزندتان را چگونه به یک بیمار روانی تبدیل می کنید؟

فرزندتان را چگونه به یک بیمار روانی تبدیل می کنید

49
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد که والدین با بی توجهی به ناراحتی و اضطراب فرزندشان می توانند او را ناخواسته به بیماری روانی تبدیل نمایند. چگونه والدین فرزندشان را به یک بیمار روانی تبدیل می کنند؟

 

Image result for ‫فرزندتان را چگونه به یک بیمار روانی تبدیل می کنید؟‬‎

نتایج تحقیقات و مطالعات نشان می دهد که در بین کودکان، آن هایی که در پرورشگاه بزرگ شده اند بیشتر در معرض خطر می باشند. چون این افراد از نظر عاطفی کمتر مورد توجه بوده اند و همین کم توجهی باعث می شود تا در آینده به افرادی بی عاطفه و سنگدل تبدیل شوند.
متخصصان می گویند: والدین با بی توجهی به اضطراب و ناراحتی کودک او را به سمت یک بیماری روانی سوق می دهند. نادیده گرفتن و بی توجهی به احساسات مردم، رفتار خشونت آمیز و همدردی نکردن با مردم نشانه هایی هستند که اشخاص مبتلا به بیماری های روانی دارند.
نتایج مطالعات در مورد کودکان پرورشگاهی حاکی از آن است که پرستارهایی که در محیط پرورشگاه بیشتر به ناراحتی و اضطراب کودکان توجه می کردند، آنان را انسان هایی مهربان و با احساس بار آورده اند. این کودکان در آینده حس همدردی بیشتری با سایر مردم خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.