مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

صدور فراخوان جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس

40
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و با همکاری انجمن داستان کرمان، برگزار می شود.

صدور فراخوان جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدسبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ مهدی محبی کرمانی، رئیس انجمن داستان کرمان گفت: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم و به منظور انتقال میراث ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و مستندسازی رشادت های دلاورمردان، زنان و مردان ایران اسلامی، جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی و آزاد بر پا خواهد شد، که بخش اصلی داستان کوتاه با موضوع شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرممی باشد و بخش آزاد داستان کوتاه با موضوع آزاد را شامل می شود.

محبی تصریح کرد برای شرکت در این جشنواره هر شرکت کننده می تواند در بخش ویژه و آزاد، دو اثر ارسال کند وتعداد کلمات هر داستان از 3 هزار کلمه بیشتر نباشد و داستان های ارسالی در کتابی چاپ نشده و در سایر جشنواره ها مقامی به دست نیاورده باشند.

وی همچنین در خصوص شیوه ارسال آثار گفت: آثار باید در قالب فایل word و به نشانی پست الکترونیک انجمن داستان کرمان anjoman.dastan.kerman@gmail.com ارسال شود.

رئیس انجمن داستان کرمان گفت: آخرین مهلت ارسال برای شرکت در این جشنواره ١۵ اردیبهشت ١٣٩٧ و معرفی آثار برگزیده، سوم خرداد ٩٧ و همزمان با سالروز فتح خرمشهر خواهد بود.

گفتنی است: آثار برگزیده جشنواره در قالب یک مجموعه مستقل داستان به چاپ می رسد.

انتهای پیام/س

 

فراخوان جشنواره دفاع مقدس

منبع: صدور فراخوان جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.