مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

سعید پیردوست/ مدیون و بدهکار مهران مدیری هستم

سعید پیردوست/ مدیون و بدهکار مهران مدیری هستم

11
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

سعید پیردوست، بازیگر پیشکسوت کشورمان خود را مدیون و بدهکار مهران مدیری می داند و گفته است که از دوستداران مدیری هستم و به او مدیونم و امیدوارم بدهی خودم را ادا نمایم.

سعید پیردوست/ مدیون و بدهکار مهران مدیری هستم

سعید پیردوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در مورد فعالیت های خود در عرصه هنر گفت: مشغول بازی در سریال ” 87 متر” کیانوش عیاری هستم که قسمتی از آن فیلمبرداری شده است و بخش دیگر از آن باقی مانده که باید تدریجا تولید گردد.

وی در خصوص دلایل نداشتن ادامه همکاری با مهران مدیری در چند سال گفت: در این خصوص نمی خواهم صحبتی کنم ولی هر کسی سلیقه و عقیده هایی دارد که مربوط به خودش می باشد. من نمی توانم به او بگویم به چه دلیل در این کار هستم و در کار دیگر حضور ندارم.

ولی این که گفته می شود اختلافی بین من و مدیری است اصلا درست نیست. بنده از دوستداران مدیری هستم، به او مدیون و بدهکار هستم و امیدوارم بدهی خود را ادا نمایم.

پیردوست درباره بازیگری در وضعیت فعلی سینمای ایران توضیحی داد: بازیگری عشق است و نمی توان به صورت حرفه و شغل به آن نگاه کرد. به خاطر این عشق بازیگر احتمال دارد خیلی از چیزها را از دست بدهد.

ایشان مشکل سینمای ایران را بی در و پیکر بودن آن عنوان نمود و اضافه کرد: بعد از 50 سال بازیگری یک سری توقعات داریم که متاسفانه برآورده نمی شود. امیدواریم که خدا کمک کند و وضعیت بهبود پیدا کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.