مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

دریاچه خالدار بریتیش کلمبیا در کانادا

دریاچه خالدار بریتیش کلمبیا در کانادا

78
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

اوسویوس در استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا قرار دارد که همه این شهر را با تابستان های گرم، دریاچه های باشکوه و حیات وحش منحصر به فردش می شناسند.

در منطقه اوسویوس بیابانی به نام Nk’Mip وجود دارد که تنها بیابان واقعی کانادا محسوب می شود. علاوه بر این بیابان جاذبه گردشگری دیگری که هرساله گردشگران زیادی را جذب خود می کند، در کانادا وجود دارد که به دریاچه خالدار معروف می باشد. این دریاچه معدنی در شمالغرب اوسویوس در قسمت شرقی دره سیمیلکامین قرار دارد.
در شهر اوسویوس دریاچه عجیب و غریبی وجود دارد که از شگفتی های خلقت محسوب می باشد. علت اینکه اسم این دریاچه را خالدار گذاشته اند به این خاطر است که از چندین گودال دایره ای شکل رنگارنگ پوشیده شده است. این دریاچه سرشار از مواد معدنی مانند کلسیم، سدیم سولفات و منیزیم سولفات می باشد که از تپه های اطراف وارد این دریاچه می شوند. موادی مانند تیتانیوم و نقره نیز به مقدار کم در دریاچه وجود دارد.
دریاچه اوسویوس تنها در فصل تابستان به ظاهر ایده آل و جذاب خود می رسد. در واقع در این فصل با تبخیر آب لکه های عجیب و غریبی در دریاچه پدید می آید که بسیار شگفتی آور است.

دریاچه خالدار بریتیش کلمبیا در کانادا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.