مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

ثروتمندترین فوتبالیست دنیا چه کسی است؟

ثروتمندترین فوتبالیست دنیا چه کسی است

11
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

ثروتمندترین فوتبالیست دنیا چه کسی است؟ شاید این سوال شما نیز باشد. بسیاری ذهنشان به سمت رونالدو، مسی، نیمار و دیگر فوتبالیست های درجه یک دنیا می رود که در باشگاه های بزرگ اروپایی بازی می کنند، اما این فکر نادرست می باشد.

Image result for ‫بولیکا‬‎

ثروتمندترین بازیکن فوتبال دنیا کسی است بنام بولکیا که یکی از بازیکنان تیم های پایه ای لسترسیتی می باشد. فایک بولکیا، بازیکن جوان اهل برونئی باشگاه لسترسیتی در حال حاضر ثروتمندترین فوتبالیست جهان محسوب می شود.

وی برادرزاده سلطان برونئی است و در لوس آنجلس متولد شده است. ثروتی در حدود 20 میلیارد دلار دارد و در تیم جوانان لستر بازی می کند. بولکیا سال 2013 در تست باشگاه آرسنال شرکت نمود و در یک جام دوستانه یک گل هم به ثمر رسانید اما توپچی ها هم با او قرارداد نبستند.

بعد از مدتی باشگاه چلسی به او پیشنهاد دو ساله داد و بولکیا این پیشنهاد را پذیرفت؛ ولی دوران حضور او در تیم چلسی کوتاه بود. این بازیکن ثروتمند در حال حاضر با قراردادی 3 ساله در لستر توپ می زند. بولکیا با 19 سال سن در خط حمله این تیم بازی می کند، نه بازی برای تیم ملی کشور خود انجام داده است و یک گل ملی نیز در کارنامه اش دارد.

پدر این بازیکن، صاحب2300 ماشین می باشد و در یکی از جشن های تولدش، برای حضور مایکل جکسون 14 میلیون یورو هزینه کرده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.