مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

توزیع ۸۰ تن کالای ویژه محرم میان هیات‌های مذهبی بروجرد

35
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: ۸۰ تن کالای ویژه محرم میان هیات‌های مذهبی بروجرد از امروز چهارشنبه توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  شاهرودی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: در ایام محرم خصوصا در دهه اول محرم نذورات توسط هیات‌های مذهبی تهیه و در بین عزاداران توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: در همین راستا ۴۰ تن برنج هندی با قیمت هر کیلو چهار هزار تومان در بین هیات‌های مذهبی در حال توزیع است و همچنین ۴۰ تن شکر به قیمت هر کیلو ۲ هزار و ۵۲۰ تومان عرضه می‌شود.

شاهرودی گفت: بیشترین اقلام مصرفی در ایام محرم برنج، شکر، گوشت و مرغ است که گوشت و مرغ به اندازه کافی و با قیمت مناسب در بازار وجود دارد، اما برنج و شکر از طریق سازمان تبلیغات اسلامی به هیات‌های مجوز دار عرضه می‌شود.

به گفته وی این طرح با عنوان تامین اقلام نذورات ویژه محرم هم اکنون در بروجرد آغاز شده و تا پایان دهه اول محرم ادامه دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: بازرسی از بازار در راستای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در حال انجام است.

انتهای پیام/ د

۸۰ تن کالای ویژه محرم میان هیات‌های مذهبی بروجرد توزیع می‌شود

منبع: توزیع ۸۰ تن کالای ویژه محرم میان هیات‌های مذهبی بروجرد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.