مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

تاثیر مسواک زدن بر سلامت قلب

تاثیر مسواک زدن بر سلامت قلب

20
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

مسواک زدن بر سلامت قلب چه تاثیری دارد؟ مسواک زدن نه تنها موجب پیشگیری دندان ها از پوسیدگی می شود و بهداشت دهان و دندان را حفظ می نماید، می تواند برای سلامت قلب مفید باشد.

Bildergebnis für ‫تاثیر مسواک زدن بر سلامت قلب‬‎

دانشمندان عقیده دارند که مسواک زدن دندان ها علاوه بر جلوگیری از پوسیدگی دندان ها، می تواند سلامت قلب را نیز تضمین نماید.

این محققان در تلاش هستند تا فرایند تولید مسواک های هوشمند را توسعه دهند تا اینکه بتوان از روی بزاق دهان مشکلات قلبی را تشخیص داد.

مسواک هوشمند وسیله ای ساده برای ادغام چکاپ قلب در کارهای متداول روزانه می باشد و به بیماران قلبی کمک می کند تا مصرف داروهای مورد نیازشان را تنظیم نمایند.

به گفته محققان، میزان سدیم موجود در بزاق دهان نشانه هشدار اولیه برای بیماری های قلبی است. سرپرست تیم تحقیقاتی در مورد این موضوع می گوید: با وجود کم بودن اطلاعات در مورد میزان ضربان قلب، فشار و نمونه های بیولوژیکی بدست آمده از بزاق، این امکان هست که برخی اصلاحات که به سلامت بیمار کمک می کند، انجام گیرد.

مسواک هوشمند قرار است توسط یک شرکت تکنولوژی پس از تکمیل فازهای مهندسی و طراحی، تولید گردد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.