مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

برف و باران شمال را سیراب کرد

برف و باران شمال را سیراب کرد

134
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

برف و باران شمال را سیراب کرد. مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی اعلام کرده است که طی روز چهارشنبه با نفوذ جریان های شمالی در استان های ساحلی خزر بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات البرز و به ‌تدریج در خراسان شمالی بارش پراکنده برف خواهیم داشت.

Image result for ‫برف و باران شمال را سیراب کرد‬‎

احد وظیفه گفت: سامانه بارشی که در روزهای گذشته قسمت هایی از غرب، مرکز، شمال و شرق کشور را در برگرفته بود، از کشور خارج شد.

طی امروز و فردا جوی آرام اغلب نقاط کشور را در برمی‌گیرد و فقط در بخش هایی از استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی بارش های پراکنده و وزش باد شاهد خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی اعلام کرده است که طی روز چهارشنبه با نفوذ جریانهای شمالی در استان های ساحلی خزر بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات البرز و به‌تدریج در خراسان شمالی بارش پراکنده برف خواهیم داشت.

طبق پیش بینی سازمان، در اواخر وقت روز چهارشنبه تنها در شمال شرق کشور بارش خواهیم داشت و در سایر نقاط هم جوی پایدار حاکم خواهد بود.

طی روز پنجشنبه نیز با عبور موج ضعیفی، در نیمه غربی کشور در برخی ساعات  ابرناکی بیشتر می شود. در همین زمان در ارتفاعات زاگرس مرکزی احتمال بارش پراکنده موقتی وجود دارد.

بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور، استان همدان با 10 درجه زیر صفر سردترین و بوشهر با 25 درجه بالای صفر را گرم ترین نقاط کشور می باشند. امروز دمای هوای تهران در گرم ترین لحظات به ده درجه بالای صفر رسید.

احد وظیفه افزود: کیفیت هوای تهران در دو روز آینده برای گروه های سنی حساس ناسالم می گردد و هوای استان تهران طی دو روز آینده همراه با غبار و ابر خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.