مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

از امروز دمای هوا زیر صفر می شود

از امروز دمای هوا زیر صفر می شود

103
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که از امروز دمای هوا زیر صفر می شود و بارش در استان های جنوبی کشور تا آخر هفته به شکل پراکنده ادامه خواهد داشت.

Gerelateerde afbeelding

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز بارش برف و باران از شمال شرق تا جوب غرب کشور ادامه دارد. بارش باران در استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، خراسان رضوی و شمالی و استان‌های ساحلی خزر پیش بینی میشود.

امروز بارش برف را در چهارمحال و بخش‌هایی از استان اصفهان مشاهده خواهیم کرد.

بارش باران در جنوب کشور برای استان‌های فارس، کرمان، بوشهر، هرمزگان و چابهار و زرآباد سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. اوج بارش ها از روز سه شنبه آغاز می شود و دامنه آن به شمال استان سیستان و بلوچستان نیز کشیده میشود.

 

سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است: کاهش دما در کشور آغاز می شود و تهران روز سه شنبه دمای منفی یک را تجربه خواهد کرد. در بقیه استان ها نیز از امروز کاهش دما شروع می گردد.

بارش ها در شمال کشور ادامه دارد و شهرهای شمالی در آخر هفته بارش برف خواهند داشت. پیش بینی می گردد استان های ساحلی دریای خزر در دو روز آخر هفته بارش برف خوبی را داشته باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.