مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

اعلام آمادگی سپاه کربلا برای ایجاد مؤسسه ساحل سالم با مشارکت گردشگری مازندران

105
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR
اعلام آمادگی سپاه کربلا برای ایجاد مؤسسه ساحل سالم با مشارکت گردشگری مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: سپاه مازندران این آمادگی را دارد تا با همکاری گردشگری موسسه ساحل سالم در سواحل مازندران ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سردار محمد حسین بابایی در همایش تجلیل از خادمین شهدا و دست اندرکاران اجرایی راهیان نور مازندران با بیان اینکه راه پرواز در خادم بودن است اظهار داشت:عاشورا و دفاع مقدس به دلیل مقدس بودن در جامعه اثر گذار هستند.

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین ارزش ها  و آرمان های جامعه اسلامی می باشد بنابراین عظمت مقام  معنوی و روحانی شهدا بر هیچ کس پوشیده نیست.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه امروز ثمرات عاشورا در جهان مشهود است،گفت: در تاریخ 1400 ساله هیچ زمانی چون عاشورا نبوده که ملت تاکنون فریاد یا حسین (ع)را  سر می دهند و اینکه این ندا از گستره این کشور خارج و به تمام جهان تسری پیدا کرده است.

وی با اعلام اینکه 1400 خادم در راهیان نور به زائرین خدمات رسانی می کنند ،افزود:امروز جوانان ما با حضور در عرصه های فرهنگی ،هنری و … کارهای ارزنده ای از خود به جای می گذارند.

بابایی به طرح سالمسازی دریا با مشارکت سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: 90 نفر در این طرح در ایام تابستان به مسافران و گردشگردان خدمات رسانی می کنند.

وی آموزش در حوزه طرح سالمسازی دریا را از اقدامات سپاه مازندران عنوان کرد و افزود: تلاش می کنیم تا با مجموعه گردشگری طرحی سالم در محدوده دریا ایجاد کنیم.

بابایی با اشاره به ظرفیت های مازندران در حوزه گردشگری گفت:باید تلاش کنیم تا زمینه سفر معنوی  و مفرح را برای مسافران و گردشگران به دیار علوی فراهم کنیم.

وی اعلام کرد:سپاه مازندران این آمادگی را دارد تا با همکاری گردشگری موسسه ساحل سالم در سواحل مازندران ایجاد کند.

 

منبع: اعلام آمادگی سپاه کربلا برای ایجاد مؤسسه ساحل سالم با مشارکت گردشگری مازندران

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.