مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

آیا منتظری دوباره به قطر ترانسفر می شود؟

آیا منتظری دوباره به قطر ترانسفر می شود

13
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

آیا منتظری دوباره به قطر ترانسفر می شود؟ شایعاتی درباره لژیونر شدن دوباره مدافع استقلال به گوش می رسد. در ادامه خبر مطلع می شوید که آیا این خبر صحت دارد یا نه.

Image result for ‫پژمان منتظری‬‎

پژمان منتظری در قطر روزهای آرامی داشت و به همین علت علاقه زیادی نداشت به ایران بازگردد اما وسوسه خداحافظی با پیراهن استقلال، او را دوباره به ایران کشاند.

حال پس از گذشت چند ماه، این بازیکن کاملا آرامش خود را از دست داده است. شروع این بازیکن در لیگ امسال خوب نبود و بعد از آن مصدوم شد و در حال حاضر هم از اوج کاملا دور است.

پژمان در بازی سایپا خوش شانس بود که قربانی موقعیت صد در صد را از دست داد تا اینکه عامل اصلی تساوی تیم قلمداد گردد چرا که هواداران اشتباه او قبل از گل تساوی سایپا را فراموش کردند.

گفته می شود با توجه به شرایط پیچیده منتظری در استقلال، ساز جدایی را کوک نموده است و تصمیم دارد عازم باشگاه دیگری شود. چند وقت قبل یک باشگاه قطری خواهان جذب منتظری بود ولی مذاکرات خیلی زود به اتمام رسید.

حال خبرهایی شنیده می شود که باز هم احتمال ترانسفر منتظری به قطر وجود دارد. باید منتظر شد و دید در روزهای آتی چه اتفاقی می افتد. فقط سه روز دیگر به پایان نقل و انتقالات باقی مانده است. با این شرایط منتظری شانسی برای حضور در جام جهانی نیز نخواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.