مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

آخرین اخبار از دانشجوهای حادثه نفتکش ایرانی

آخرین اخبار از دانشجوهای حادثه نفتکش ایرانی

23
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

آخرین اخبار از دانشجوهای حادثه نفتکش ایرانی را در این مطلب بخوانید. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک برای اطلاع از سرنوشت نامعلوم دانشجویان واحد خارک در حادثه نفتکش ایرانی همه تلاششان را انجام می دهند.

دکتر حسین سهولی‌زاده گفت: متاسفانه در حال حاضر اطلاع دقیقی از سرنوشت خدمه نفتکش سوخته در دست نداریم و از طریق ارتباط با سازمان بنادر و سایر ارگان ها، همه تلاش مان را برای کسب اطلاعاتی در مورد دانشجویان واحد علوم دریایی خارک بکار می بریم.

ایشان افزودند: متاسفانه سی نفر از 32 خدمه کشتی نفتکش جمهوری اسلامی ایران که در بندر شانگهای چین دچار سانحه شده اند، ایرانی اند و طبق اطلاعات به‌دست آمده 3 نفر از خدمه ایرانی از دانشجوهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارک می باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارک اضافه نمود: دانشجویان رشته مهندسی دریانوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک به اسم های سعید دهقان، پوریا عیدی و سجاد عبدالهی به عنوان بورسیه در شرکت ملی نفتکش ایران مشغول کار بودند و در این نفتکش حضور داشتند.

دکتر سهولی‌زاده خاطرنشان نمود: تا بحال خبر قطعی از وضعیت سلامت خدمه ایرانی به خصوص دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به دستمان نرسیده است و همچنان در حال تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر هستیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.