مرجع اخبار و مقالات هواشناسی

توفان هاروی تاکنون باعث کشته شدن 47 تن در ایالت تگزاس شده است.

95
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Korean KO Persian FA Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

طبق گزارش رسانه آمریکایی،‌ با گذشت حدود یک هفته از آغاز طوفان «هاروی» در ایالت تگزاس، تلفات انسانی این طوفان به حداقل 47 کشته افزایش یافته است.

به گزارش فارس، در ادامه انتشار خبرها از طوفان «هاروی» در ایالت تگزاس، رسانه‌های آمریکا از افزایش تلفات انسانی این طوفان خبر می‌دهند.

سی‌ان‌ان گزارش داد: «با گذشت چند روز از آغاز طوفان هاروی، شهردار هیوستون با لحنی امیدوارنه گفته که شهر “آماده برای کسب و کار است”. سیلوستر ترنر گفته که بخشهایی از هیوستون همچنان با مسائل ناشی از سیل مواجه هستند اما آب در بقیه قسمتهای شهر در حال خشک شدن است».

این شبکه آمریکایی ادامه داد: «اما مناطق سیل زده جنوب شرقی تگزاس، همچنان در حال تقلا با مشکلات هستند و حتی یک شهر همچنان بدون دسترسی به آب است».

سی‌ان‌ان می‌افزاید: «حدود یک هفته بعد از درنوردیدن ساحل تگزاس توسط طوفان هاروی،‌ ساکنان این مناطق همچنان در مقابله با سیل بی سابقه در این مناطق، گرفتار بی آبی و بی غذایی هستند».

در پایان گزارش اشاره‌ای به تلفات انسانی طوفان هاروی شده و از افزایش کشته‌ها به حداقل 47 نفر خبر داده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.